Tohle asi málokdo využije, ale vypouští to 100% paliva  .

Letenky s fuel dumping

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

Hlavně si tu hoňte trika na tom, že to víte a že neporadíte smiley

0 Citovat

nejde o link, jde o to, že si sám musíš najít ten první let, který srazí cenu celého toho výletu. A ten první let je obvykle v praxi těžko použitelný smiley

0 Citovat

No, pokud ale neproletíš první segment, tak letenka propadá.
Takže předpokládám, že tenhle se nějak proletět dá, ale musí se dokoupit ještě jeden segment.
Nebo se mýlím?

0 Citovat

Mily Ivane, tak je to tedy, dekuji, dekuji, jsem tu novackem i kdyz stranky uz nejakou dobu navstevuji do fora a hlubsich taju jsem zatim nepronikl, ale ted jsem prave diky cestujeme levne v Japonsku a rad bych to na jare zopakoval....pokusim se tedy hledat, nevim sice presne na kterem serveru, minule to byl nemecky Expedia a treba se to podari, pokud by byla jeste nejaka rada pro zacatecnika, budu uplne nadseny. Moc diky Rick

0 Citovat

Milý Ricku, to je přece hádanka... nejde o link, jde o to, že si sám musíš najít ten první let, který srazí cenu celého toho výletu. A ten první let je obvykle v praxi těžko použitelný smiley

0 Citovat

Muzu poprosit o link, kde se da Japonsko s Emirates rezervovat za tyhke penize ? Moc dekuji Rick

0 Citovat

Zajímavá cena smiley Opět 100% paliva pryč a stejná konstrukce jako můj předešlý post do USA.

0 Citovat

Tohle asi málokdo využije, ale vypouští to 100% paliva smiley
(kdo využil některou z akcí za posledních 14 dní, by to použít mohl)

0